Pizzernie w twojej okolicy

 
Wybierz swoją miejscowość
lub wybierz pizzernię
Tomato (Grudziądz, ul. Szewska 5)
Ocena:ocena Ilość odwiedzin: 521
Te Quiero (Mielec, ul. Al. Niepodległości 7)
Ocena:ocena Ilość odwiedzin: 451
Biesiadowo - Mielec (Mielec, ul. Mickiewicza 27)
Ocena:ocena Ilość odwiedzin: 465
Pizza Killer (Płock, ul. Grodzka 3)
Ocena:ocena Ilość odwiedzin: 676

Sonda

Baza pizzerii

Pizzeria NetPizza - Tarnów

0/ 0/ 5stars "NetPizza" to mała i przytulna pizzeria, mieszcząca się na jednym z tarnowskich osiedli. Jednak jak sama nazwa wskazuje, NetPizza powstała z myślą o ludziach, często...

Dane firmy:
ul. Promienna 5
Tarnów
woj. małopolskie
telefon: 146244444

"NetPizza" to mała i przytulna pizzeria, mieszcząca się na jednym z tarnowskich osiedli. Jednak jak sama nazwa wskazuje, NetPizza powstała z myślą o ludziach, często korzystających z Internetu, którzy chętnie zamawiają pizze do domu lub do pracy. I to właśnie dla Was uruchomiliśmy pierwszą w Tarnowie wirtualną pizzerię, w której już teraz, wygodnie i komfortowo, możesz zamówić swoją ulubioną pizzę bez odrywania się od komputera.

Stawiamy na jakość. Ciasto naszej pizzy wyrabiane jest według tradycyjnej włoskiej receptury, bez używania ulepszaczy, a wszystkie pizze serwowane są z najwyższej jakości oryginalnym serem mozzarella. Dodatkowo, dbając o to, aby nasza pizza dotarła do Ciebie ciepła i świeża, pizze transportujemy w specjalnych, podgrzewanych torbach.

Stawiamy na szeroką ofertę. Nasze menu obejmuje ponad dwadzieścia rodzajów pizzy o różnych zestawieniach składników, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wyjątkowy dla siebie smak, odpowiadający tylko Tobie.

Stawiamy również na wielkość. Nasze pizze mają nowy wymiar. Mała jest optimalnie duża, średnia to maxi dla naprawdę głodnego, a największa to prawdziwe party, której nie dasz rady. Nie wierzysz? . Sprawdź !.

profil działalności firmy:

Oceń: Średnia ocena: 0     Głosów: 0

Komentarze

*
*
*
* - pola wymagane

Copyright © Pizzeriowo.pl 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone